Odławianie dzikich zwierząt

Odławianie dzikich zwierząt

Pojawienie się kuny w naszym otoczeniu niesie za sobą różne zagrożenia: począwszy od bakterii po niebezpieczeństwo agresywnych zachowań. Wiemy jednak, jak się uporać z tym problemem.

Dzikie zwierzęta, takie jak kuny i łasice powodują strach i niepewność. Z wyglądu przyjemne, a wręcz niegroźne, jednak potrafią stworzyć zagrożenie i narobić wiele zamieszania. Są aktywne, zwinne i trudne do zwalczenia. Z chęcią zasiedlają nasze ogrody, strychy i poddasza.

Działanie na własny rachunek, w tym samodzielne ustawianie pułapek w wielu przypadkach może być nie tylko nieefektywne, ale także negatywnie wpływać na przyszłe próby odstraszenia zwierzęcia. Firma Ratapest zajmuje się profesjonalnym odstraszaniem kun. Chcesz się pozbyć kuny – czekamy na kontakt!

Jak działamy

Kuna na strychu, poddaszu czy w ogrodzie to uciążliwy problem. Jako profesjonalna firma DDD dostajemy mnóstwo zapytań odnośnie odstraszania kuny domowej. Nie warto walczyć z kuną samodzielnie – nieumiejętne rozstawianie pułapek, stosowanie ogólnodostępnych środków czy różnego rodzaju trujących i niebezpiecznych mieszanek na nic się zda, lepiej od razu wezwać fachowców.

Kuna domowa potrafi wyrządzić spore szkody, nie warto więc zwlekać. Firma Ratapest działa na rynku już dłuższy czas – posiadamy wiedzę, odpowiednie przeszkolenie, dysponujemy skutecznymi środkami odstraszającymi dzikie zwierzęta, takie jak kuny i łasice. Dzięki nam pozbędziesz się kuny w sposób bezpieczny i fachowy!

Zobacz również inne usługi:

Na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookies.
Przeczytaj więcej: polityka prywatności

© 2021 Ratapest.pl realizacja ProudMedia®
Wszystkie prawa zastrzeżone.