Usuwanie alergenów

Usuwanie alergenów

Wszystkim, którym alergia na roztocza kurzu domowego utrudnia codzienne funkcjonowanie, proponujemy innowacyjny zabieg usuwania alergenów Allergoff® PRO. Do współpracy zapraszamy także zarządców i właścicieli obiektów użyteczności publicznej!

Allergoff® PRO – jak działa?

Zabieg ten jest efektem pracy badaczy z firmy ICB Pharma. Opracowali oni unikatowy preparat o potwierdzonej licznymi testami skuteczności. Ma on postać zawiesiny mikrokapsułek, wewnątrz których znajdują się substancje odpowiedzialne za neutralizację alergenów kurzu domowego. W praktyce oznacza to, że rozpylenie preparatu skleja cząsteczki kurzu i zapobiega ich unoszeniu się w powietrzu. Dzięki temu łatwo je odkurzyć, co zapobiega objawom alergii wziewnej.

Dzięki postaci preparatu, czyli kapsułkom o przedłużonym uwalnianiu, preparat utrzymuje swoje działanie aż do 6 miesięcy! Oznacza to, że w pomieszczeniu lub budynku, w którym wykonano zabieg Allergoff® PRO, alergicy mogą swobodnie oddychać i nie martwić się o uciążliwe objawy.

Zabieg skutecznie zmniejsza stężenie roztoczy kurzu domowego, ale działa także na pozostałe alergeny związane z kurzem: pyłki roślin, sierść, grzyby pleśniowe i inne.

Jakie objawy usuwa zabieg Allergoff® PRO?

Zabieg usuwa wszystkie objawy, które powodują cierpienie u alergików na roztocza kurzu domowego. Wśród nich:

  • katar alergiczny,
  • napadowe kichanie
  • łzawienie i pieczenie oczu,
  • nasilenie astmy, kaszel,
  • zmiany skórne.

Zabieg Allergoff® PRO – sposób na promocję biznesu

Zabieg ten kierujemy nie tylko do klientów indywidualnych. Do współpracy zapraszamy wszystkich, którzy prowadzą działalność usługową i biznesową związaną z obsługą klientów. Są to:

  • właściciele pensjonatów, hoteli, moteli, uzdrowisk, SPA,
  • dyrektorzy placówek opiekuńczych, domów spokojnej starości, domów dziecka,
  • dyrektorzy przedszkoli i szkół,
  • zarządcy placówek publicznych i komunikacji miejskiej.

Po przeprowadzeniu zabiegu wystawiamy specjalny imienny certyfikat. Może on stać się ważnym elementem strategii marketingowej Państwa firm i pomóc w promowaniu ich jako społecznie odpowiedzialnych i rozumiejących problemy alergików!

Firma Ratapest jako jedna z nielicznych w Polsce otrzymała licencję i pozwolenie na przeprowadzanie zabiegu Allergoff® PRO. Oznacza to, że mają Państwo gwarancję profesjonalnie przeprowadzonego zabiegu, którego skuteczność jest pewna.

Więcej o zabiegu mogą Państwo przeczytać na stronie poświęconej zabiegowi oraz na stronie producenta preparatu.

Wspieramy naszych Klientów na Śląsku, w Małopolsce i okolicach. Wykonujemy usługi w Katowicach, Bielsku-Białej, Żorach, Krakowie, i w wielu innych pobliskich miejscowościach.

Obszar działania

map-new

Na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookies.
Przeczytaj więcej: polityka prywatności

© 2021 - 2024 Ratapest.pl realizacja Rekurencja.com
Wszystkie prawa zastrzeżone.