o-nas

O firmie

Kim jesteśmy?

Firma Ratapest świadczy usługi w zakresie dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji. Powierzone nam zadania wykonujemy z najwyższą starannością, tak aby były jak najbardziej skuteczne. To na co stawiamy to jakość, bezpieczeństwo i ekologia. Naszą ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych jak i biznesowych. Działamy głównie na terenie Śląska i Małopolski.

Działamy na rynku już długi czas, wykonaliśmy w tym czasie dziesiątki tysięcy zleceń. Dzięki temu możemy pochwalić się dużym doświadczeniem i mnóstwem zadowolonych klientów. To co nas cechuje to dyspozycyjność, stabilność, zorganizowanie oraz jakość wykonywanych usług.

facebook-logo
ratapest

Więcej o naszej firmie

W zakres naszych usług wchodzą m.in. ozonowanie pomieszczeń, odgrzybianie, zwalczanie kun, zwalczanie meszek i kleszczy, odkomarzanie, dezynsekcja pluskiew, zwalczanie szkodników drewna, usuwanie Barszczu Sosnowskiego i inne.

Masz problem ze szkodnikami? Chcesz zdezynfekować mieszkanie lub samochód? Na twoim podwórku pojawiła się kuna? Nie możesz opędzić się od komarów? Boisz się o siebie i bliskich z powodu kleszczy? A może twój dach zaatakowały szkodniki drewna? Zadzwoń już dzisiaj i poproś o pomoc specjalistów DDD. Zapraszamy do kontaktu!

Wspieramy naszych Klientów na Śląsku, w Małopolsce i okolicach. Wykonujemy usługi w Katowicach, Bielsku-Białej, Żorach, Krakowie, i w wielu innych pobliskich miejscowościach.

Obszar działania

map-new

Na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookies.
Przeczytaj więcej: polityka prywatności

© 2021 - 2024 Ratapest.pl realizacja Rekurencja.com
Wszystkie prawa zastrzeżone.