slider-image

Elektroniczny system do zarządzania szkodnikami

Firma Ratapest korzysta z najnowocześniejszych technologii w zwalczaniu szkodników w Twojej firmie. Posiłkujemy się elektronicznym systemem, którego celem jest wsparcie systemu zabezpieczeń przed szkodnikami. System spełnia najwyższe wymagania jeśli chodzi o branżę DDD, czyli dezynsekcję, dezynfekcję i deratyzację. To idealne rozwiązanie dla klientów, których obowiązują normy, takie jak HACCP, GMP/GHP, ISO czy BRC.

Elektroniczny system dla branży DDD

Zaletą elektronicznego systemu jest trzymanie pełnej historii usług oraz dokumentacji w jednym miejscu, o każdej porze dnia i nocy. Dzięki temu klienci są spokojni, ponieważ spełniają wszelkie rygorystyczne wewnętrzne i zewnętrzne standardy kontroli. Podczas tworzenia raportu technik DDD może uzupełnić go o zalecenia wraz ze zdjęciami niezgodności.

Elektroniczny system dla branży DDD jest odpowiedzią na zmieniające się potrzeby. Nie jest tajemnicą, że w obecnych czasach firmy stają się coraz bardziej zautomatyzowane w wielu dziedzinach. Dzięki urządzeniom do zwalczania szkodników i wsparciu elektronicznego systemu zabezpieczeń przed szkodnikami firmy spełniają wszystkie wymagania i standardy. Mają zapewniony natychmiastowy dostęp do:

  • raportów o aktywności szkodników;
  • interaktywnych map;
  • wielu narzędzi analitycznych.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy!

Wspieramy naszych Klientów na Śląsku, w Małopolsce i okolicach. Wykonujemy usługi w Katowicach, Bielsku-Białej, Żorach, Krakowie, i w wielu innych pobliskich miejscowościach.

Obszar działania

map-new

Na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookies.
Przeczytaj więcej: polityka prywatności

© 2021 - 2024 Ratapest.pl realizacja Rekurencja.com
Wszystkie prawa zastrzeżone.