monitoring-ddd

Monitoring DDD

Monitoring DDD obiektów jest ważnym etapem dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji. To regularne przeglądy otoczenia, których celem jest profilaktyka antyszkodnikowa i szybka reakcja w razie konieczności.

Cele monitoringu DDD

Dzięki monitoringowi DDD zespół:

  • lokalizuje miejsca, w których możliwe jest wystąpienie szkodników;
  • lokalizuje występujące szkodniki;
  • sprawdza stan wyłożonych trutek , lepów i innych zainstalowanych urządzeń przeciw szkodnikom;
  • reaguje na wszystkie pojawiające sie zagrożenia, także te, które są ledwie sygnalizowane.

Monitoring wstępny

Monitoring powinien być przeprowadzony już na pierwszej wizycie w obiekcie, a następnie stale ponawiany. Dzięki temu nasz zespół może zapoznać się z miejscem i określić te punkty, w których występuje szczególne zagrożenie pojawieniem się szkodników. Już na tym etapie może okazać się, że nasza ekipa zauważy ślady szkodników niewidoczne dla osób postronnych i przystąpi do działań korygujących.

Stały monitoring

Monitoring powinien być wykonywany cyklicznie, zgodnie z harmonogramem ustalonym dla danej jednostki, dyktowany jej potrzebami i specyfiką. Dzięki niemu stan sanitarny i higieniczny obiektu jest pod stałym nadzorem.

Prowadzimy obszerną dokumentację sporządzaną jako raport z monitoringu. Dzięki temu jesteśmy w stanie na bieżąco kontrolować postępy w zwalczaniu szkodników i modyfikować w razie konieczności metody działania.

Usunięcie szkodników nie powinno skłaniać do zaprzestania monitoringu, bowiem mogą one wrócić, a w takim wypadku najważniejsza jest błyskawiczna reakcja.

Zapraszamy do współpracy!

Zobacz również inne usługi:

Na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookies.
Przeczytaj więcej: polityka prywatności

© 2021 Ratapest.pl realizacja ProudMedia®
Wszystkie prawa zastrzeżone.