dezynsekcja

Dezynsekcja

Zabieg dezynsekcji rozwiązuje problem nadmiaru uciążliwych owadów w naszym otoczeniu: nie tylko wewnątrz budynków, ale także na otwartej przestrzeni. Owady potrafią być groźne: skazić żywność, roznosić choroby i budzić wstręt. Dlatego warto dezynsekcję powierzyć specjalistom.

Nasza firma oferuje profesjonalne usługi dezynsekcji. Nasze działania sprowadzają się do eliminacji insektów każdego rodzaju i w każdym stadium ich rozwoju. Przez cały rok zwalczamy wszelkie szkodniki sanitarne. Nasze specjalizacje to m.in.: karaluchy i prusaki zwalczanie, mrówki dezynsekcja, muchy dezynsekcja, gryzki zwalczanie oraz pluskwy domowe zwalczanie.

Wraz z pojawieniem się wiosny proponujemy profesjonalne zwalczanie kleszczy, meszek i komarów oraz usuwanie gniazd os i szerszeni. Specjalizujemy się również w zwalczaniu szkodników drewna i szkodników magazynowych.

Dezynsekcja cena ustalana jest indywidualnie gdyż zależy od wielu czynników. To co determinuję cenę to przede wszystkim rodzaj insekta z którym przyjdzie nam walczyć, jego liczebność, zakres prac przygotowawczych, stosowane metody i środki do ich zwalczania.

Cel dezynsekcji

Dezynsekcja ma za zadanie uchronić ludzi przed chorobami przenoszonymi przez owady.

Mimo że są one pożyteczne dla ekosystemu, czasem dochodzi do sytuacji, kiedy w naszym otoczeniu jest ich zbyt dużo i stają się groźne. Dotyczy to wszystkich najpopularniejszych w naszej strefie klimatycznej owadów. Należą do nich: komary, muchy, karaluchy, pluskwy, pchły, wszy etc.

Dezynsekcja dotyczy nie tylko dorosłych owadów, ale także ich larw i jaj.

Bezpieczeństwo

Stosowane przez nas środki zostały dobrane z najwyższą starannością. Oznacza to, że są przetestowane i gwarantujemy ich skuteczność. Posiadają także odpowiednie certyfikaty i są używane tak, aby nie zagrażały ludziom i zwierzętom domowym.

Dbamy, aby nasz zespół posiadał odpowiednią wiedzę i kwalifikacje do bezpiecznego wykonywania zabiegów. Stale się szkolimy i podnosimy swoje kompetencje.

Stosowane metody dezynsekcji

  • Metody mechaniczne – Polegają na wychwytywaniu owadów i oczyszczaniu z nich naszego otoczenia np. stosowanie pułapek.
  • Metody biologiczne – Zwalczenie owadów przy pomocy innych organizmów żywych, będących naturalnymi wrogami tych, które chcemy wyeliminować.
  • Metody fizyczne – Ozonowanie, użycie gorącej pary lub odpowiedniego promieniowania UV.
  • Metody chemiczne – Przy pomocy odpowiednich środków owadobójczych.

Zobacz również inne usługi:

Na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookies.
Przeczytaj więcej: polityka prywatności

© 2021 Ratapest.pl realizacja ProudMedia®
Wszystkie prawa zastrzeżone.