dezynsekcja

Dezynsekcja

Zabieg dezynsekcji rozwiązuje problem nadmiaru uciążliwych owadów w naszym otoczeniu: nie tylko wewnątrz budynków, ale także na otwartej przestrzeni. Owady potrafią być groźne: skazić żywność, roznosić choroby i budzić wstręt. Dlatego warto dezynsekcję powierzyć specjalistom.

Dezynsekcja – skuteczny sposób na uciążliwe owady

Dezynsekcja rozwiązuje problem nadmiaru uciążliwych owadów w naszym otoczeniu: nie tylko wewnątrz budynków, ale także na otwartej przestrzeni. Owady potrafią być groźne: skazić żywność, roznosić choroby i budzić wstręt. Są też szkodniki, które atakują więźbę dachową i konstrukcje drewniane dachu. Dlatego dezynsekcję warto powierzyć specjalistom. Zapraszamy do kontaktu!

Wszyscy borykamy się z problemem insektów, które nie tylko mogą być uciążliwe, ale mogą również stanowić poważne zagrożenie dla naszego zdrowia. Dlatego tak ważna jest dezynsekcja, czyli usługa zwalczania szkodników, która przeprowadzana jest przez specjalistów w dziedzinie ochrony przed insektami.

Nasza firma oferuje profesjonalne usługi dezynsekcji. Nasze działania sprowadzają się do eliminacji insektów każdego rodzaju i w każdym stadium ich rozwoju. Przez cały rok zwalczamy wszelkie szkodniki sanitarne. Nasze specjalizacje to między innymi:

Zwalczanie niechcianych owadów – jaki jest cel zabiegu?

Dezynsekcja ma za zadanie uchronić ludzi przed chorobami przenoszonymi przez owady. Mimo że są one pożyteczne dla ekosystemu, czasem dochodzi do sytuacji, kiedy w naszym otoczeniu jest ich zbyt dużo i stają się groźne. Dotyczy to wszystkich najpopularniejszych w naszej strefie klimatycznej owadów. Należą do nich: komary, muchy, karaluchy, pluskwy, pchły, wszy i wiele innych.

Dezynsekcja dotyczy nie tylko dorosłych owadów, ale także ich larw i jaj.

Dlaczego dezynsekcję warto zlecić naszej firmie?

Stosowane przez nas środki zostają dobierane z najwyższą starannością. Oznacza to, że są przetestowane i gwarantujemy ich skuteczność. Posiadają także odpowiednie certyfikaty i są używane tak, aby nie zagrażały ludziom i zwierzętom domowym.

Dbamy, aby nasz zespół posiadał odpowiednią wiedzę i kwalifikacje do bezpiecznego wykonywania zabiegów. Stale się szkolimy i podnosimy swoje kompetencje.

Zwalczanie owadów – jakie preparaty stosujemy?

Choć na rynku dostępne są różnego rodzaju środki owadobójcze, stosowanie ich samodzielnie może nie przynieść pożądanych efektów. Zespół Ratapest posiada wiedzę i doświadczenie, które pozwalają na skuteczne zwalczanie szkodników.

Stosujemy preparaty o wysokiej skuteczności, które są bezpieczne dla ludzi i zwierząt domowych. W przypadku stosowania samodzielnie kupionych środków, istnieje ryzyko, że nie będą one odpowiednio dopasowane do konkretnego problemu, co może prowadzić do niepotrzebnego narażenia na szkodliwe substancje. Profesjonalna dezynsekcja to gwarancja dłuższego efektu – stosujemy preparaty, które zapewniają skuteczną ochronę przed szkodnikami przez długi czas.

Dezynsekcja – jak przebiega?

Pierwszym etapem jest identyfikacja szkodnika i ocena jego zagrożenia. Następnie stosowane są specjalne preparaty, które pozwalają na skuteczne zwalczanie szkodników. Często proces dezynsekcji wymaga powtórzenia kilka razy, aby upewnić się, że wszystkie szkodniki zostały usunięte. Często bywa tak w przypadku zwalczania pluskwy domowej.

Przy zwalczaniu pluskwy domowej stosujemy metodą chemiczną przy użyciu zamgławiacza, tak zwane zamgławianie ULV. Przy zwalczaniu prusaków, karaluchów i mrówek sprawdza się oprysk preparatami chemicznymi (oprysk grubokroplisty lub zamgławianie ULV) oraz żelowanie. Zamgławianie i oprysk sprawdzają się również przy zwalczaniu insektów na otwartej przestrzeni, czyli komarów, meszek i kleszczy. Jeśli chodzi o szkodniki drewna to proponujemy metodę Xilix Gel oraz fumigację domu.

Zwalczanie owadów – ile to kosztuje?

Dezynsekcja cena ustalana jest indywidualnie, ponieważ zabieg zwalczania owadów zależy od wielu czynników. To co determinuję cenę to przede wszystkim rodzaj insekta z którym przyjdzie nam walczyć, jego populacja, zakres prac przygotowawczych, stosowane metody i środki do ich zwalczania.

gazowanie-zboza

Gazowanie zboża

Usługa gazowania silosów i pryzm zboża ma za zadanie zwalczyć problemy...

Czytaj więcej arrow_right
odkomarzanie

Odkomarzanie

Komary są uciążliwe nie tylko ze względu na swędzące ukąszenia i niepr...

Czytaj więcej arrow_right
dezynsekcja osy szerszenie

Usuwanie gniazd os i szerszeni

Samodzielne usuwanie gniazd os i szerszeni nie jest dobrym pomysłem. W...

Czytaj więcej arrow_right
zwalczanie-meszek-i-kleszczy

Zwalczanie meszek i kleszczy

O niebezpieczeństwie związanym z kleszczami wiedzą wszyscy – te małe p...

Czytaj więcej arrow_right
pluskwa-domowa

Zwalczanie pluskwy

Pluskwy są małymi pasożytami, które odżywiają się naszą krwią. Zostawi...

Czytaj więcej arrow_right
zwalczanie-prusakow-i-karaluchow

Zwalczanie prusaków i karaluchów

Prusaki i karaluchy są owadami budzącymi powszechne obrzydzenie. Opróc...

Czytaj więcej arrow_right
zwalczanie-szkodnikow-drewna

Zwalczanie szkodników drewna

Problem ze szkodnikami drewna jest w dzisiejszych czasach ogromny. Mog...

Czytaj więcej arrow_right

Wspieramy naszych Klientów na Śląsku, w Małopolsce i okolicach. Wykonujemy usługi w Katowicach, Bielsku-Białej, Żorach, Krakowie, i w wielu innych pobliskich miejscowościach.

Obszar działania

map-new

Na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookies.
Przeczytaj więcej: polityka prywatności

© 2021 - 2024 Ratapest.pl realizacja Rekurencja.com
Wszystkie prawa zastrzeżone.