roztocza

Usuwanie roztoczy, neutralizowanie alergenów.

19 lutego 2016

Proponujemy Państwu zabieg usuwania roztoczy i neutralizacji alergenów profesjonalną metodą Allergoff Pro, który przynosi natychmiastową ulgę dla osób cierpiących z powodu przykrych objawów alergii.

Jak działa zabieg Allergoff PRO?

AllergoffPro to przebadany, profesjonalny i bezpieczny środek o innowacyjnym działaniu, przeznaczony dla profesjonalistów (licencjonowanych firm ICB Pharma). Dzięki możliwości wniknięcia w strukturę używanych na co dzień przedmiotów stopniowo uwalnia on substancje aktywne (technologia Slow Relase). Te ostatnie wiążą i neutralizują alergeny (np. alergeny roztoczy kurzu domowego) odpowiedzialne za wywoływanie wielu przykrych objawów. Zneutralizowane w ten sposób alergeny dodatkowo w dużym stopniu tracą możliwość unoszenia się w powietrzu i scalają się (agregują), dzięki czemu łatwiej je usunąć za pomocą odkurzacza. Niezależne testy dowiodły, że jeden zabieg wystarcza aż na 6 miesięcy działania!

Gdzie stosować?

Zabiegowi powinny zostać poddane przedmioty w których gromadzą się alergeny kurzu domowego, są to :
materace i całe tapczany, tapicerka mebli, dywany, zasłony, zabawki pluszowe, foteliki samochodowe, auta.

To właśnie w tych miejscach najczęściej gromadzą się alergeny roztoczy, zwierząt i pleśni. Zwyczaje sprzątanie jest w tym przypadku nieefektywne, ponieważ powoduje wznoszenie się kurzu w powietrze, wchłanianie go w układ oddechowy i nasilenie objawów alergii.

Kto powinien zastosować zabieg?

Zabieg wyżej wymienionych przedmiotów powinny zastosować wszystkie osoby cierpiące na alergie na roztocza, owady, pyłki roślin, pleśni, grzybów i zwierząt.

  • Zwłaszcza te, które cierpią z powodu takich objawów alergii, jak :
  • astma oskrzelowa o podłożu alergicznym,
  • kaszel, także przewlekły kaszel,
  • nieżyt (przewlekł katar alergiczny),
  • przewlekłe zapalenie spojówek,
  • atopowe zapalanie skóry (AZS, wyprysk atopowy, skóra atopowa).

Wdrażamy także program profilaktyki antyalergicznej dla klientów komercyjnych.

Przeprowadzamy zabiegi w miejscach użyteczności publicznej, takich jak np.: hotele, pensjonaty, hostele, domy spokojnej starości, szkoły, żłobki, przedszkola, samoloty, pociągi i inne.

Więcej informacji o programie znajdą Państwo na stronie www.usuwaniealergenow.pl

Zobacz również inne wpisy:

Wspieramy naszych Klientów na Śląsku, w Małopolsce i okolicach. Wykonujemy usługi w Katowicach, Bielsku-Białej, Żorach, Krakowie, i w wielu innych pobliskich miejscowościach.

Obszar działania

map-new

Na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookies.
Przeczytaj więcej: polityka prywatności

© 2021 - 2024 Ratapest.pl realizacja Rekurencja.com
Wszystkie prawa zastrzeżone.