Obszar działania Kraków Dezynfekcja Kraków

Dezynfekcja Kraków – dlaczego warto skorzystać z usług firmy DDD?

04 maja 2023 | Redakcja Ratapest.pl

Jednym z kluczowych elementów dbania o higienę w domu czy w miejscu pracy jest odpowiednia dezynfekcja powierzchni i pomieszczeń. Szczególnie w miejscach, które są narażone na kontakt z bakteriami i wirusami. Firma Ratapest poleca profesjonalną usługę – dezynfekcja Kraków, która ma na celu zmniejszenie ilości wirusów, bakterii i innych drobnoustrojów zagrażających zdrowiu i życiu człowieka.

dezynfekcja pomieszczeń Kraków

Czym jest dezynfekcja Kraków i jakie daje korzyści?

W dzisiejszych czasach ludzie przykładają coraz większą wagę do dbania o czystość i higienę, zarówno w miejscu pracy, jak i w domu. W przypadku takich miast jak Kraków, który jest jednym z największych miast w Polsce, zagrożenie w związku z rozprzestrzenianiem się wirusów jest szczególnie duże. Dlatego warto skorzystać z usługi dezynfekcja Kraków i zadbać o swoje najbliższe otoczenie.

Korzyści z dezynfekcji to nie tylko utrzymanie higieny i czystości w miejscach publicznych i prywatnych. To także usunięcie nieprzyjemnego zapachu, zminimalizowanie ryzyka zakażeń i poprawa zdrowia i samopoczucia. Dezynfekcja Kraków powinna być przeprowadzona wszędzie tam, gdzie przewija się dużo ludzi. Mogą to być szkoły, przedszkola, biura, sklepy, restauracje czy hotele. Dezynfekcję warto przeprowadzić także w innych budynkach użyteczności publicznej, takich jak szpitale, przychodnie, urzędy, banki, obiekty sportowe, karetki i autobusy miejskie. Przewija się tam masa ludzi, a dezynfekcja Kraków pozwoli zminimalizować ryzyko zakażeń i chorób przenoszonych drogą kropelkową.

Dezynfekcja po zmarłych Kraków i okolice – dlaczego jest to ważne?

Śmierć osoby bliskiej to bardzo trudny temat – zgłaszają się do nas rodziny denata lub spadkobiercy. Zdarza się także, że umiera osoba samotna i o pomoc prosi spółdzielnia mieszkaniowa. Jednym z ważnych aspektów śmierci jest dezynfekcja pomieszczenia, w którym przybywała osoba zmarła. Dezynfekcja Kraków jest ważna, ponieważ usuwa z miejsca zgonu potencjalne zagrożenie dla zdrowia innych osób. Profesjonalna firma DDD posiada odpowiedni sprzęt oraz środki chemiczne, które skutecznie zdezynfekują miejsca po zmarłych.

Odkażanie miejsc zgonu to nie proste zadanie, należy zadbać o zabezpieczenie miejsca i dobrać odpowiednią metodę dezynfekcji. Firma Ratapest oferuje kompleksową usługę dezynfekcja Kraków:

  • oczyszczenie pomieszczenia z wszystkich niebezpiecznych śladów biologicznych,
  • zabezpieczenie niebezpiecznych odpadów i opróżnienie mieszkania,
  • eliminowanie szkodliwych związków chemicznych. W pomieszczeniu, w którym przez dłuższy czas pozostają zwłoki zachodzi mnóstwo reakcji chemicznych. W wyniku tych reakcji mamy do czynienia między innymi z jadem trupim i z nieprzyjemnymi zapachami,
  • w zależności od miejsca i czasu zgonu wybór odpowiedniej metody dezynfekcji,
  • ozonowanie pomieszczenia.

Zatrucie trupim jadem może stanowić zagrożenie dla zdrowia człowieka, ponieważ może doprowadzić do licznych powikłań, takich jak zatrucie układu pokarmowego, oddechowego czy krwionośnego. Nierzadko zatruciu towarzyszy kaszel oraz duszności, dlatego też nie należy przebywać zbyt długo w tym samym pomieszczeniu co osoba zmarła.

Trupi jad to aminy produkowane w czasie procesów gnilnych, ma bardzo nieprzyjemny i intensywny zapach, typowy dla rozkładających się zwłok. Pracownicy firm DDD wykonujący usługę dezynfekcja Kraków wyposażeni są w specjalną odzież ochronną, specjalistyczny sprzęt i certyfikowane preparaty dezynfekujące. Wszystko po to aby zabieg był bezpieczny nie tylko dla pracowników firmy ale i dla najbliższego otoczenia.

Ozonowanie pomieszczeń – skuteczna dezynfekcja Kraków

Ozon to jeden z najsilniejszych środków dezynfekujących, który może być użyty w pomieszczeniach, w środkach transportu publicznego, w samochodach dostawczych, roboczych i osobowych. Ozon skutecznie zabija bakterie, wirusy, grzyby i pleśń.

Dezynfekcja Kraków przy użyciu ozonu jest bardzo skuteczna, ponieważ ozon jest stanie dotrzeć do każdego zakamarka pomieszczenia. Dociera tam, gdzie tradycyjne metody dezynfekcji nie są w stanie sobie poradzić. Ozonowanie to bezpieczna i naturalna metoda zwalczająca bakterie, wirusy, zarodniki grzybów, pleśń i nieprzyjemne zapachy. To metoda stosunkowo łatwa w użyciu, niemniej jednak wymaga doświadczenia osoby przeprowadzającej zabieg i specjalistycznego generatora ozonu. Generator ozonu przekształca tlen w ozon, który następnie dezynfekuje powietrze i powierzchnie w pomieszczeniu czy samochodzie.

Dezynfekcja pojazdów na terenie Krakowa

Ludzie w dzisiejszych czasach korzystają z pojazdów na co dzień, po to aby przemieszczać się z miejsca na miejsce. I nieważne czy podróżujemy samochodem, autobusem, pociągiem, samolotem. Wszędzie tam wzrasta ryzyko zakażenia się chorobami przenoszonymi drogą kropelkową lub poprzez kontakt z powierzchniami zanieczyszczonymi patogenami. Dlatego dezynfekcja Kraków jest bardzo ważna, aby chronić pasażerów i kierowców przed chorobami:

  • dezynfekcja pojazdów osobowych – pozbycie się wszelkich drobnoustrojów oraz usunięcie nieprzyjemnych zapachów z samochodu (na przykład zapachu papierosów),
  • dezynfekcja pojazdów firmowych – czyli samochodów przewożących żywność, zwierzęta, karawany, karetki pogotowia, pojazdy przewożące odpady niebezpieczne. Firma Ratapest opracowuje procedury utrzymania pojazdów firmowych we właściwym stanie sanitarnym, indywidualnie dla każdego przypadku.

Dlaczego warto wybrać firmę Ratapest?

W Krakowie i okolicy działa wiele firm DDD oferujących usługę zwalczającą wirusy, bakterie i inne drobnoustroje. Warto jednak zwrócić uwagę na profesjonalne i doświadczone firmy posiadające odpowiednie certyfikaty i stosujące skuteczne metody dezynfekcji. Nasza firma od lat specjalizuje się w zwalczaniu owadów, gryzoni oraz dezynfekcji pomieszczeń i powierzchni.

Współpraca z Nami to przede wszystkim pewność, że dezynfekcja Kraków zostanie przeprowadzona w sposób skuteczny i bezpieczny dla ludzi i zwierząt. Posiadamy specjalistyczny sprzęt i preparaty dezynfekujące, które są sprawdzone i skuteczne w zwalczaniu bakterii i wirusów. Jako profesjonalna firma DDD oferujemy kompleksowe usługi, które oprócz dezynfekcji obejmują także dezynsekcję i deratyzację.

Zapewniamy usługi na najwyższym poziomie. Nasi technicy posiadają odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie, dlatego dezynfekcja Kraków z powodzeniem wyeliminuje ryzyko zakażeń, zadba o Wasze zdrowie i komfort życia.

20 lat doświadczenia!

Zadzwoń teraz. Darmowa konsultacja w godzinach 08:00 - 19:00.

+48 533 644 334

Profesjonalna usługa – zaufaj specjalistom

Z czystym sumieniem polecam firmę Ratapest. Pełen profesjonalizm, imponująca wiedza jak również niespotykana serdeczność i chęć pomocy. Dziękuję i pozdrawiam

Gabriela Drogosz

Solidna firma. Terminy realizacji są szybkie. Pan zna się na tym, co robi. Posiada wiedzę i doświadczenie. Jest sympatyczny, podnosi na duchu. Usługa wykonana szybko, problem nie wraca. Polecam!

Patryk W.

Polecam. Fachowo, sprawnie i co najważniejsze skutecznie. Pełny profesjonalizm w swoim fachu ma Pan Dawid.

Daniel Oga zobacz opinię

Bardzo polecam usługi firmy Ratapest. Miałem problem z szerszeniami w trudno dostępnym miejscu, a sprawa załatwiona została szybko i sprawnie.

Błażej Siedlecki zobacz opinię

Firma Ratapest pomogła pozbyć się kuny, która przez ostatnie miesiące zatruwała nam życie. Udało się za pierwszym razem. Dziękuję i serdecznie polecam.

Beata Babisz-Fujcik zobacz opinię

Skorzystałem z usług firmy aby raz na zawsze pozbyć się kuny, która już od jakiegoś czasu pomieszkiwała na strychu Próbowałem sam się z nią rozprawić ale niestety nie przyniosło to żadnego efektu.Straciłem tylko czas i pieniądze. Polecam firm Ratapest i Pana Dawida .Profesionalnie, szybko i skutecznie.

Robert Gluszak zobacz opinię

Bardzo dobry kontakt z właścicielem. Usługa „odkleszczania” ogrodu okazała się bardzo skuteczna. Szczerze polecam

Daro Popo

Bardzo profesjonalne podejście do klienta, obszerna wiedza i co najważniejsze 100% skuteczność. Po wizycie RATAPESTU w mojej pracowni problem z niechcianymi stworzeniami przestał istnieć. Polecam gorąco

Anna Bojczewska

Firma skuteczna. Już po pierwszym oprysku pozbyliśmy się pluskiew. Będę polecać.

Marcin Mazurski

Kontakt z klientem jest na najwyższym poziomie. Do tego cena jest przystępna. Gorąco polecam, fachowcy w swoim fachu, nic więcej nie trzeba dodawać! Pozdrawiam.

Marcel Bańkowski

Polecam wszystkim. Usługa wykonana profesjonalnie i co najważniejsze dla mnie to że szkodniki nie wracają oraz że nie ma żadnych skutków ubocznych dla ludzi i środowiska. Jeszcze raz polecam i dziękuję.

Krzysztof Wójcik

Firma Ratapest to bardzo dobrzy fachowcy w dziedzinie dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji. Z Panem Dawidem Podbioł współpracuję od kilku lat i cenię sobie jego fachowość. Zdecydowanie Polecam.

Krzysztof Karkoszka

Z czystym sumieniem polecam firmę Ratapest. Pełen profesjonalizm, imponująca wiedza jak również niespotykana serdeczność i chęć pomocy. Dziękuję i pozdrawiam.

Gabriela Drogosz
Zobacz więcej opinii

Wspieramy naszych Klientów na Śląsku, w Małopolsce i okolicach. Wykonujemy usługi w Katowicach, Bielsku-Białej, Żorach, Krakowie, i w wielu innych pobliskich miejscowościach.

Obszar działania

map-new

Na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookies.
Przeczytaj więcej: polityka prywatności

© 2021 - 2024 Ratapest.pl realizacja Rekurencja.com
Wszystkie prawa zastrzeżone.