alergoff pro

Męczy cię alergia? Skorzystaj z zabiegu allergoffreg pro.

18 czerwca 2016

Zwycięstwo nauki nad objawami alergii na alergeny kurzu domowego! Zespół naukowców z firmy ICB Pharma opracował innowatorski preparat do profesjonalnych zastosowań, który pozwala zneutralizować alergeny nawet na pół roku. To wielka ulga dla wszystkich, którzy kichają i kaszlą z powodu alergii.

Alergia potrafi znacząco obniżyć komfort życia. Jeśli dotyczy alergenu, którego łatwo unikać, można sobie dać z nią radę. Gorzej, jeśli uczuleni jesteśmy na alergeny, które występują powszechnie i których nie da się wyeliminować z naszego życia, np. na kurz. Regularne sprzątanie, odkurzanie i wycieranie kurzu nie przynosi spodziewanych efektów. Jego drobinki są bowiem bardzo lekkie, unoszą się w powietrzu, są wdychane wraz z nim. W błyskawicznym czasie po sprzątaniu znów zaczynają osiadać na powierzchniach przedmiotów, z którymi stykamy się każdego dnia, i znów wywołują męczące objawy.

Dotąd alergicy byli skazani na stosowanie doraźnych środków. Mają one różną skuteczność i niekoniecznie przynoszą ulgę. Dzięki zabiegowi Allergoff® PRO objawy mogą zostać zminimalizowane niemal do zera.

Jak działa preparat Allergoff® PRO?

Sekret skuteczności zabiegu tkwi w innowacyjnej formule preparatu Allergoff, którym jest wykonywany. Jest to koncentrat zawiesiny mikrokapsułek, wewnątrz których znajdują się czynne substancje neutralizujące alergeny kurzu domowego oraz obniżające stężenie pozostałych alergenów, takich jak sierść zwierząt, alergeny grzybów pleśniowych, roztocza kurzu domowego. Substancje te wpływają na strukturę chemiczną alergizujących cząstek, przez co cząstki te przestają być szkodliwe dla osób uczulonych.

Preparat Allergoff podczas wykonywania zabiegu Allergoff® PRO zostaje rozprowadzony po całym obszarze za pomocą specjalnego urządzenia. Jego mikrokapsułki wytwarzają specjalną powłokę, w obrębie której drobinki kurzu i innych alergenów są wiązane w większe cząstki. Dzięki temu tracą one możliwość unoszenia się w powietrzu, a więc zminimalizowane zostaje ryzyko przedostania się ich do dróg oddechowych i wywoływania alergii.

Jak to możliwe, że zabieg Allergoff® PRO działa aż przez 6 miesięcy?

Wszystko dzięki opatentowanej technologii Slow Release™. Dzięki niej zawartość wnętrza polimerowych mikrokapsułek o średnicy ok. 1 mikrometra jest uwalniania stopniowo, przez 6 miesięcy. Technologia ta sprawia także, że do zabiegu potrzebna jest najmniejsza możliwa dawka preparatu. Uwolniona substancja czynna preparatu skutecznie eliminuje roztocze kurzu domowego oraz unieszkodliwia alergeny kurzu.

Jakie objawy usuwa zabieg Allergoff® PRO?

Zabieg ten usuwa wszystkie uciążliwe objawy, w tym:

  • katar alergiczny i jego objawy, takie jak kichanie, wydzielina z nosa, zatkany nos i brak węchu;
  • zapalenie spojówek;
  • astma alergiczna – kaszel, zaburzenia oddychania;
  • atopowe zapalenie skóry (AZS) – zmiany skórne i świąd.

Alergia na kurz – co w kurzu uczula?

Mimo że dla nas kurz jest tylko ciemnymi kłaczkami, tak naprawdę kryje się w nim mnóstwo alergenów. Są to roztocza, owady, pyłki roślinne, zarodniki grzybów pleśniowych, sierść i naskórek zwierząt.

Przed kurzem nie ma ucieczki – gromadzi się on w każdej szczelinie, a zwłaszcza wnika w tkaniny. Stąd kanapy, fotele, dywany i wykładziny, materace, zasłonki i firany, poduszki, zabawki i wiele innych przedmiotów codziennego użytku pełnych jest kurzu ze wszystkimi jego alergizującymi składnikami. Nawet regularne sprzątanie nie przynosi ulgi, nie da się bowiem usunąć kurzu całkowicie – jego drobinki wzbijają się w powietrze, a kiedy skończymy sprzątanie – opadają i jego gromadzenie się zaczyna się od nowa.

Zabieg Allergoff® PRO rozwiąże ten problem.

Dlaczego warto zaufać specjalistom?

Aby zabieg był w pełni skuteczny, potrzeba do tego odpowiednio przeszkolonych specjalistów, którzy przeszli odpowiednie szkolenie w firmie ICB Pharma. Firma Ratapest należy do tego grona! Jako nieliczni w Polsce posiadamy licencję na przeprowadzanie tego zabiegu, dzięki czemu nie tylko mają Państwo gwarancję pełnej skuteczności oraz użycia oryginalnego preparatu, ale także otrzymać Państwo mogą certyfikat potwierdzający jego przeprowadzenie. Certyfikat w przypadku instytucji, urzędów, hoteli etc. może być jednym z filarów działań marketingowych. Może budować wizerunek Państwa firmy jako odpowiedzialnej i rozumiejącej potrzeby coraz większej rzeszy osób cierpiących z powodu uczulenia. Więcej szczegółów dowiedzą się Państwo na stronie usługi.

Zobacz również inne wpisy:

Wspieramy naszych Klientów na Śląsku, w Małopolsce i okolicach. Wykonujemy usługi w Katowicach, Bielsku-Białej, Żorach, Krakowie, i w wielu innych pobliskich miejscowościach.

Obszar działania

map-new

Na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookies.
Przeczytaj więcej: polityka prywatności

© 2021 - 2024 Ratapest.pl realizacja Rekurencja.com
Wszystkie prawa zastrzeżone.