sprzatanie-nietypowych-miejsc

Sprzątanie nietypowych miejsc

Zdarzają się sytuacje, w których tradycyjne sprzątanie ogólnodostępnymi środkami nie jest wystarczające. Dotyczy to sytuacji, kiedy pomieszczenie lub dany obszar zostały skażone bakteriami czy zarodnikami pleśni. Proponujemy Państwu usługę profesjonalnego sprzątania, która przywróci higieniczną czystość i bezpieczeństwo.

Sprzątanie poddaszy

Nawet jeśli włożymy maksimum wysiłku w posprzątanie mocno zabrudzonego poddasza, nie mamy gwarancji, że przywróci to pełną czystość. Wiele zagrożeń jest niewidocznych, potrzeba zatem profesjonalnego zabiegu, aby być pewnym, że poddasze jest bezpieczne.

Dotyczy to zwłaszcza sytuacji, w których na poddaszu zagnieździły się ptaki. Ich odchody stanowią siedlisko dla bakterii, wirusów i innych drobnoustrojów. Niebezpieczne są także ich pióra: gnieżdżą się w nich pasożyty groźne dla zdrowia człowieka (jak np. obrzeżek – kleszcz, który wywołuje poważne choroby).

Ptaki potrafią w błyskawicznym tempie pokryć grubą warstwą odchodów podłogi i ściany, dlatego doczyszczenie poddasza staje się trudne i wymagające, a ogólnodostępne środki nie są w stanie usunąć bakterii. Dlatego zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Dysponujemy środkami i metodami, które gwarantują przywrócenie czystości.

Poddasza sprzątamy kompleksowo. Jeśli istnieje taka konieczność, opróżniamy je z niepotrzebnych sprzętów. Następnie wykonujemy dezynfekcję i dezynsekcję – zabiegi mające na celu skuteczne wyeliminowanie drobnoustrojów oraz usunięcie owadów, zwłaszcza tych niebezpiecznych dla zdrowia człowieka. Stosujemy integrowane metody, każdorazowo analizując przypadek i dobierając najlepsze z nich.

Jako osobną usługę oferujemy także zabezpieczenie poddasza przed ptakami. Wszystko po to, aby nie dopuścić do powtórnego zanieczyszczenia poddasza. Stosujemy w tym celu siatki ochronne, kolce i/ lub żele. Metody dobieramy tak, aby były jak najbardziej efektywne w konkretnym przypadku.

Sprzątanie z odpadów wielkogabarytowych

Chomikowane latami elementy wyposażenia mogą stać się problemem wówczas, kiedy chcemy się ich pozbyć. Oferujemy Państwu usługę sprzątania domów, ogródków działkowych, piwnic i garaży oraz wielu innych pomieszczeń, w których zalegają stare sprzęty.

Własnymi siłami opróżniamy z nich pomieszczenia, a następnie wywozimy i przekazujemy do utylizacji. Usługa jest wykonywana błyskawicznie.

Wystawiamy też wszystkie potrzebne dokumenty: wypisujemy protokół wykonanych prac, wystawiamy kartę odpadów, a w razie konieczności – sporządzamy także dokumentację fotograficzną.

Zobacz również inne usługi:

Na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookies.
Przeczytaj więcej: polityka prywatności

© 2021 Ratapest.pl realizacja ProudMedia®
Wszystkie prawa zastrzeżone.